wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Częstochowa

Witamy na naszej stronie. Wynajmujemy profesjonalne osuszacze najlepszych producentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz urządzeń na miejsce i inne liczne udogodnienia dla klienta.

Wynajem osuszaczy Częstochowa Częstochowa wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze i inny sprzęt osuszający dobieramy indywidualnie, aby osuszanie było szybkie i skuteczne. Wykonujemy dokładne pomiary poziomu wilgoci. Pozwala to sprawdzić skuteczność przeprowadzonego osuszenia. Z mocą osuszaczy szybko pozbędą się Państwo wilgoci technologicznej.

Wilgoć budowlana Częstochowa Osuszanie posadzki Częstochowa

Osuszanie mieszkania Częstochowa

W wilgotnym mieszkaniu może pojawić się szkodliwy dla zdrowia mieszkańców grzyb. Przyczynia się do tego słaba wentylacja w domu. Zastosowanie osuszaczy pomoże nam w walce z grzybem i pleśnią w mieszkaniu.

Osuszanie mieszkań Częstochowa Częstochowa osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Częstochowa

Osuszacze sprawdzają się, gdy trzeba usunąć wilgoć po zalaniu lub powodzi. Ważne jest, aby osuszanie zacząć w miarę możliwości szybko, nim wilgoć głęboko wniknie w posadzki i inne powierzchnie. Przygotowujemy dokumentację i wycenę osuszenia dla ubezpieczyciela.

Osuszanie po zalaniu Częstochowa Osuszanie pomieszczeń Częstochowa

Dowóz osuszaczy: Częstochowa i województwo śląskie

Dysponujemy osuszaczami kondensacyjnymi, adsorpcyjnymi, wentylatorami oraz nagrzewnicami. Zapewniamy również sprzęt potrzebny do wykonania osuszania podposadzkowego. W razie potrzeby wykonujemy również ozonowanie osuszonych pomieszczeń.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Częstochowa Częstochowa wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Częstochowa

Przy dowozie sprzętu wykonujemy profesjonalne pomiary wilgoci. Pozwalają one orientacyjnie ustalić, jaki będzie czas i koszt osuszania. Pomiary wykonujemy także przy odbiorze sprzętu.

Częstochowa pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Częstochowie

Inny sprzęt osuszający

Dawniej do osuszania używało się głównie nagrzewnic. Dzisiaj stosuje się znacznie bardziej efektywnie, bezpieczne, szybkie i tańsze metody. Na rynku pojawiło się mnóstwo sprzętu do skutecznego osuszania.

Nagrzewnice wciąż są używane, ale obecnie jedynie jako wsparcie dla osuszania kondensacyjnego. W niskich temperaturach przyspieszają one parowanie wilgoci i w związku z tym zwiększają skuteczność osuszaczy. Stosujemy tutaj nagrzewnice olejowe oraz elektryczne.

Wentylatory są pomocne przy osuszaniu dużych pomieszczeń. Jest też przydatny przy usuwaniu wilgoci z trudno dostępnych miejsc. Wentylatory oraz nagrzewnice wynajmujemy także oddzielnie.

ozonowanie częstochowa

Ozonowanie jest bezpieczną i szybką metodą dezynfekcji. Pozwala pozbyć się szkodliwego grzyba i drobnoustrojów. Usuwa również usunąć nieprzyjemne zapachy.

Wynajem nagrzewnic Częstochowa Wynajem wentylatorów Częstochowa

Oferujemy swoje usługi w Częstochowie oraz w okolicach miasta. W razie pytań prosimy o kontakt: odpowiemy na pytania i udzielimy bezpłatnej wyceny osuszenia. Z nami osuszysz szybko, tanio i bezpiecznie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena