wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Kielce

Witamy serdecznie na naszej stronie. Jeśli mają Państwo problem z wilgocią w mieszkaniu, to jesteście w dobrym miejscu. Oferujemy wynajem profesjonalnych, wysokowydajnych i ekonomicznych osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych oraz innego sprzętu osuszającego.

Pomagamy w rozwiązaniu problemów z wilgocią, niezależnie czy jej przyczyną są prace budowlane, zalanie, silne opady, położenie mieszkania na podmokłym terenie czy inne czynniki. Zapewniamy niskie ceny, odpowiedni dobór sprzętu i krótki czas oczekiwania na dowóz zamówionego sprzętu.

Wynajem osuszaczy Kielce Kielce wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Zajmujemy się wynajmem osuszaczy, za pomocą których można efektywnie i ekonomicznie osuszyć mieszkanie, piwnicę oraz inne pomieszczenie lub budynek. Działamy w Kielcach oraz w całym województwie świętokrzyskim.

Osuszacze umożliwiają szybkie i bezpieczne usunięcie wilgoci budowlanej. Pozostaje ona przy pracach takich jak wylewki czy tynkowanie.

Przykładowo przed położeniem paneli podłogowych konieczne jest osuszenie wylewki. Przy naturalnym wysychaniu często mamy problem z nierównomiernym odparowywaniem wilgoci. Mimo że część wylewki lub tynków wyschło, w innych miejscach zostają niedosuszone plamy. Rozwiązaniem jest jednoczesne zastosowanie osuszaczy oraz wentylatorów.

Wilgoć budowlana Kielce Osuszanie posadzki Kielce

Osuszacze Kielce

Zapewniamy usunięcie wilgoci szybko, bezinwazyjnie, bezpiecznie i niewielkim kosztem. Obsługa nowoczesnych osuszaczy nie jest trudna, pracują one całodobowo. Transportujemy sprzęt osuszający pod ustalony z klientem adres. Osuszanie kondensacyjne jest metodą sprawdzoną, bezinwazyjną i bezpieczną.

Osuszanie mieszkań Kielce Kielce osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Kielce

Pomagamy również usunąć wilgoć po zalaniach. Przy bardzo niewielkich zalaniach przeważnie wystarczy usunięcie wody, podniesienie temperatury w mieszkaniu i intensywne wietrzenie. Jeśli jednak zalanie jest większe, sugerujemy skorzystanie z profesjonalnego osuszenia. W przeciwnym razie szkody mogą ujawnić się dopiero po kilku tygodniach lub miesiącach.

Przy większym obszarze zalania, dobrze jest skorzystać z osuszaczy oraz wentylatorów. W razie zalania warstw izolacji stosujemy osuszanie podposadzkowe. Przygotowujemy dokumentację, która jest konieczne do uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela zalanego mieszkania.

Osuszanie po zalaniu Kielce Osuszanie pomieszczeń Kielce

Dowóz osuszaczy: Kielce i województwo świętokrzyskie

Wynajmujemy osuszacze i pozostały sprzęt na terenie Kielc oraz w obrębie całego województwa świętokrzyskiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybki dowóz osuszaczy oraz innego potrzebnego sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Kielce Kielce wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Kielce

Wykonujemy również dokładne pomiary wilgotności. Pozwalają one wstępnie oszacować jaki czas będzie konieczny do osuszenia wilgotnych pomieszczeń. Mierzymy wilgoć w powietrzu oraz ścianach, podłogach, sufitach i innych powierzchniach.

Kielce pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Kielcach

Inny sprzęt osuszający

Zdarza się, że aby osuszanie było skuteczne, pomocne jest zastosowanie również dodatkowego sprzętu. Dlatego oprócz osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych posiadamy również nagrzewnice, wentylatory i inne urządzenia.

Wstępna konsultacja ma na celu zapoznanie się ze źródłem pojawienia się wilgoci, wielkością osuszanych pomieszczeń czy temperaturą w budynku. Uwzględniając uzyskane informacje, przedstawimy najkorzystniejszą ofertę osuszenia.

ozonowanie Kielce

W razie potrzeby zapewniamy również sprzęt do osuszania podposadzkowego oraz ozonowania.

Wynajem nagrzewnic Kielce Wynajem wentylatorów Kielce

Zapraszamy do kontaktu, bezpłatna konsultacja pozwoli nam poznać Państwa problem i dobrać odpowiedni sprzęt do jego rozwiązania.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena