wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Kraków

Witamy na stronie firmy SuchoMAX Kraków. Oferujemy Państwu wynajem osuszaczy kondensacyjnych: bezinwazyjną, sprawdzoną i skuteczną metodę na pozbycie się z budynku niepożądanej wilgoci.

Wynajem osuszaczy Kraków Kraków wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze, nagrzewnice i wentylatory stosowane są przede wszystkim do wysuszenia wilgoci po zalaniu lub będącej efektem prowadzonych prac budowlanych. Stosując osuszacze podczas tynkowania, wylewek czy innych mokrych prac remontowo-budowlanych pozwala kilkukrotnie skrócić czas schnięcia i co za tym idzie przystąpienie do kolejnych prac.

Wilgoć budowlana Kraków Osuszanie posadzki Kraków

Osuszanie mieszkania Kraków

Zawilgocenie mieszkania ma wiele poważnych skutków. Koszty ogrzewania rosną, w różnych miejscach zaczynają wychodzić nieestetyczne zacieki i plamy, a podłoga może ulec deformacji. Co więcej, kwestią czasu jest, kiedy w wilgotnym domu pojawi się grzyb. Czasem rozwija się w niewidocznych miejscach, na przykład za meblami. Aby pozbyć się z mieszkania grzybów i pleśni, konieczne jest usunięcie wilgoci. Mieszkanie jest dobrze również zdezynfekować, na przykład poprzez ozonowanie.

Osuszanie mieszkań Kraków Kraków osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Kraków

W obliczu zalania należy zmniejszyć zakres szkód wywołanych przez wodę i zapowiedz jej głębszemu wsiąkaniu w powierzchnię. Uzyskamy ten efekt, stosując kondensacyjne osuszacze. W razie większych szkód należy zastosować osuszanie podposadzkowe. Przygotowujemy niezbędną dla ubezpieczyciela dokumentację i raport z procesu osuszania. Po osuszeniu zalanych pomieszczeń zalecamy wykonanie ozonowania, aby pozbyć się szkodliwych dla zdrowia grzybów i drobnoustrojów.

Osuszanie po zalaniu Kraków Osuszanie pomieszczeń Kraków

Dowóz osuszaczy: Kraków i województwo małopolskie

Pobór energii elektrycznej osuszacza kondensacyjnego jest relatywnie niewielki, wynosi tylko 0,400KWh. Dowozimy sprzęt pod dowolny adres na terenie miasta Kraków i w jego okolicach. Przeprowadzamy szczegółowe badania poziomu wilgoci w osuszanym budynku.

Nasz sprzęt gwarantuje tanie, szybkie i bezpiecznie osuszenie domu, mieszkania, biura, sklepu lub innego pomieszczenia. Zawsze indywidualnie dopasowujemy najlepszy sprzęt do indywidualnej sytuacji. Dysponujemy osuszaczami kondensacyjnymi i adsorpcyjnymi, domowymi i przemysłowymi, a także specjalnymi osuszaczami budowlanymi.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Kraków Kraków wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Kraków

W ofercie firmy są również profesjonalne pomiary wilgotności. W przypadku wynajmu osuszaczy, wykonujemy je bezpłatnie. Pozwalają one precyzyjnie określić, jaki jest poziom wilgoci w ścianach, sufitach czy podłodze. Pozują również jaki poziom wilgotności zostać osiągnięty.

Kraków pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Krakowie

Inny sprzęt osuszający

W niektórych sytuacjach proces osuszania może być utrudniony. Przykładowo przy osuszaniu dużych lub zimnych pomieszczeń, warto zastosować dodatkowe urządzenia przyspieszające pracę osuszaczy. Dlatego w ofercie oprócz podstawowego sprzętu, posiadamy również wentylatory, nagrzewnice oraz ozonatory.

Często podkreślane jest, że same nagrzewnice nie sprawdzają się przy osuszaniu budynków. Ich efektywność w porównaniu z osuszaczami jest niska a koszty wysokie. Jednak zimą, w nieocieplonych budynkach stanowią one doskonałe wsparcie dla pracy osuszacza. Dzięki zastosowaniu tych dwóch urządzeń ściany oraz podłogi szybciej oddają ciepło, a dzięki osuszaczom nie wnika z powrotem do pomieszczenia.

Innym wsparciem dla osuszaczy mogą okazać się wentylatory. Takie urządzenia również posiadamy w swojej ofercie. Jeśli więc do osuszenia mamy duże powierzchnie lub znajdują się w nich trudno dostępne miejsca, warto zastosować dodatkowo wentylatory.

ozonowanie Kraków

Po osuszaniu zalanych lub starych budynków warto rozważyć również ozonowanie. Pozbycie się wilgoci jest pierwszym krokiem do pozbycia się grzybów i pleśni. Ozonowanie dodatkowo dezynfekuje pomieszczenia, usuwając zarodniki grzybów, szkodliwe drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy.

Wynajem nagrzewnic Kraków Wynajem wentylatorów Kraków

Jeśli przeprowadzają Państwo prace budowlane, Wasze mieszkanie zostało zalane lub konieczne jest obniżenie w nim poziomu wilgoci, zapraszamy do kontaktu. W razie pytań służymy pomocą.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena