wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Krosno

Witamy serdecznie na naszej stronie! W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór osuszaczy oraz innego sprzętu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybki dowóz zamówionych urządzeń.

Wynajem osuszaczy Krosno Krosno wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Jednym z zastosowań osuszaczy jest szybkie usuwanie wilgoci technologicznej. Podczas remontów oraz budowy wiele prac wymaga użycia dużej ilości wody. Woda ta po zakończeniu prac budowlanych musi odparować, co często trwa długie miesiące.

Zastosowanie osuszaczy znacznie skraca ten proces. Proces odparowywania wody przebiega naturalnie, jest jednak przyspieszony dzięki osuszaniu powietrza przez urządzenia. Wykonujemy pomiary miernikiem wilgoci, aby precyzyjnie określić, czy przykładowo posadzka ma odpowiedni poziom wilgotności do układania parkietu.

Wilgoć budowlana Krosno Osuszanie posadzki Krosno

Osuszanie mieszkania Krosno

Niedosuszenie wylewki może skutkować wypaczeniem ułożonych paneli. Problemów wynikających z nadmiernej wilgoci jest jednak więcej. Jednym z najczęstszych jest pojawianie się na wilgotnych ścianach pleśni i grzyba.

Osuszanie mieszkań Krosno Krosno osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Krosno

Jest on toksyczny i szkodliwy dla zdrowia, dlatego należy w miarę możliwości szybko podjąć działania mające na celu usunięcie go. Bardzo ważnym krokiem jest osuszenie mieszkania. Wilgoć w mieszkaniu może być również efektem zalania.

Również w takiej sytuacji (niezależnie czy chodzi o zalanie w wyniku opadów, czy awarii) osuszacze pomogą pozbyć się niepożądanej wilgoci. Jeśli woda dotarła do warstw izolacji, zalecane jest wykonanie osuszania podposadzkowego. Po zakończeniu osuszania możemy wykonać dezynfekcje poprzez ozonowanie. Usuniemy w ten sposób szkodliwe drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy.

Osuszanie po zalaniu Krosno Osuszanie pomieszczeń Krosno

Dowóz osuszaczy: Krosno i województwo podkarpackie

Dysponujemy dużą ilością odpowiedniego sprzętu. Dobieramy go indywidualnie do każdej sytuacji. Oferujemy między innymi osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne. Dodatkowo w razie potrzeby wspieramy ich działanie wentylatorami oraz nagrzewnicami.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Krosno Krosno wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Krosno

Pomiary poziomu wilgoci wykonujemy przy dowozie oraz odbiorze sprzętu. Umożliwiają w przybliżeniu oszacować czas potrzebny na proces osuszenia. Są również bardzo przydatne przed układaniem parkietów czy płytek.

Krosno pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Krośnie

Inny sprzęt osuszający

Aby osuszanie kondensacyjne było skuteczne, temperatura powinna wynosić co najmniej 7 °C. Dlatego podczas osuszania zimą, istnieje możliwość wynajmu dodatkowo nagrzewnic. Przyspieszą one proces osuszania w zimnych pomieszczeniach.

Wynajmujemy również wentylatory. Sprawdzają się one szczególnie w większych pomieszczeniach. Pozwalają również dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i usunąć z nich wilgoć.

ozonowanie Krosno

Generatory ozonu umożliwiają wykonanie skutecznej dezynfekcji osuszanych pomieszczeń. Usuwają również nieprzyjemne zapachy. Jest to szczególnie przydatne po osuszaniu starych i zalanych budynków.

Wynajem nagrzewnic Krosno Wynajem wentylatorów Krosno

Oferujemy swoje usługi w Krośnie, okolicach miasta i całym Podkarpaciu. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy bezpłatną poradę i wycenę osuszenia. Z nami osuszysz szybko, tanio i bezpiecznie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena