wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Lublin

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych oraz innego sprzętu osuszającego do zastosowań domowych, przemysłowych oraz budowlanych.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, indywidualny dobór sprzętu i szybki dowóz urządzeń. Wynajmujemy wyłącznie wydajne i ekonomiczne osuszacze sprawdzonych producentów. Wybór naszych urządzeń to rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w wielu przypadkach.

Wynajem osuszaczy Lublin Lublin wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze sprawdzą się między innymi w nowo wybudowanych budynkach: pozwolą pozbyć się wilgoci technologicznej, która powstaje przy pracach takich jak wylewki czy tynkowanie. Dzięki temu prace budowlane przebiegają szybciej, sprawniej i bez niepotrzebnych postojów. Metoda ta jest jednocześnie bezpieczna, ponieważ jest to metoda osuszania naturalna i bezinwazyjna.

Wilgoć budowlana Lublin Osuszanie posadzki Lublin

Osuszanie posadzki i tynków Lublin

Przed położeniem parkietów i paneli podłogowych konieczne jest osuszenie podłoża do sugerowanego przez producenta (np. paneli) nasycenia wilgocią. W przeciwnym razie panele lub podłogi mogą się wypaczyć. W niedosuszonej wylewce rozwija się również grzyb. Przy wysychaniu częstym problemem jest nierównomierne odparowywanie wilgoci: w niektórych miejscach wylewki lub tynki są suche, a w innych zostają niedosuszone mokre plamy. Zastosowanie osuszaczy oraz wentylatorów pozwala na wyeliminowanie tego problemu.

Osuszanie mieszkań Lublin Lublin osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Lublin

Pomagamy również pozbyć się wilgoci po zalaniach wynikających z podtopień, intensywnych opadów czy awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych. W razie potrzeby stosujemy również osuszanie podposadzkowe. W mieszkaniach czasem konieczne jest również odwilżenie piwnic, ścian czy podłogi. Wynajmowany przez nas sprzęt bez problemu szybko upora się z tym zadaniem. Przygotowana przez nas dokumentacja osuszania umożliwia uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela nieruchomości.

Osuszanie po zalaniu Lublin Osuszanie pomieszczeń Lublin

Dowóz osuszaczy: Lublin i województwo lubelskie

Urządzenia dostarczamy i odbieramy na terenie Lublina oraz w obrębie całego województwa lubelskiego. Co więcej, przy dłuższym wynajmie lub większej ilości urządzeń nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów za transport urządzeń. Sprzęt dowozimy na umówiony adres. Zapewniamy szybką reakcję i transport osuszaczy innego sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Lublin Lublin wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Lublin

Przy dostawie oraz odbiorze sprzętu wykonujemy dokładne pomiary wilgotności. Sprawdzamy, jak w czasie osuszania zmniejszyła się ilość wilgoci w powietrzu, oraz osuszonych powierzchniach. Pozwala to zweryfikować skuteczność osuszenia.

Lublin pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Lublinie

Inny sprzęt osuszający

Dysponujemy również innymi urządzaniami. Oprócz osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych oferujemy również wynajem nagrzewnic oraz wentylatorów.

ozonowanie lublin

Dysponując sprzętem o różnej mocy, zapewniamy dobór odpowiednich urządzeń do każdego przypadku. W razie potrzeby zapewniamy również sprzęt do osuszania podposadzkowego oraz ozonowania.

Wynajem nagrzewnic Lublin Wynajem wentylatorów Lublin

Zapraszamy do kontaktu, bezpłatna konsultacja pozwoli nam poznać Państwa problem i dobrać odpowiedni sprzęt do jego rozwiązania.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena