wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Opole

Witamy na naszej stronie. Zajmujemy się wynajmem osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych, nagrzewnic, wentylatorów oraz innego sprzętu osuszającego. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu: udzielamy bezpłatnej konsultacji i doradzamy wybór odpowiednich urządzeń.

Wynajem osuszaczy Opole Opole wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Obecnie osuszacze są bardzo często wykorzystywane przy usuwaniu wilgoci technologicznej. Jest ona również nazywana wilgocią budowlana, ponieważ towarzyszy wszystkich pracom budowlanym, podczas których wykorzystywana jest woda. Użycie osuszaczy umożliwia znacznie szybkie schnięcie tynków lub wylewki. Czasem mieszkania oddawane są zbyt szybko do użytku, wtedy konieczne jest dosuszenie budynku.

Wilgoć budowlana Opole Osuszanie posadzki Opole

Osuszanie mieszkania Opole

Jeśli więc zachodzi potrzeba szybkiego i bezinwazyjnego osuszenia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy konkurencyjne ceny, dowóz urządzeń i szybką realizację zlecenia. Urządzenia dowozimy na ustalony z klientem adres. W razie potrzeby wykonujemy również ozonowanie. Osuszenie oraz dezynfekcja ozonem są skutecznym sposobem na usunięcie grzyba.

Osuszanie mieszkań Opole Opole osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po Opole

Usuwamy wilgoć również po zalaniach, powodzi lub awarii instalacji wodnych i kanalizacyjnych. W przypadku zalania lub powodzi oferujemy dodatkowo możliwość wykonania osuszania podposadzkowego. Na podstawie badania zawilgocenia budynku ustala się czy zalane zostały warstwy izolacji i czy konieczne jest zastosowanie dodatkowo tej metody osuszania. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez ubezpieczyciela.

Osuszanie po zalaniu Opole Osuszanie pomieszczeń Opole

Dowóz osuszaczy: Opole i województwo opolskie

W jakich sytuacjach jesteśmy w stanie pomóc? Ze względu na dużą ilość dostępnego sprzętu pomożemy usunąć wilgoć budowlaną, pozostałą po zalaniach, jak i długotrwale zalegającą w budynku. Sprzęt osuszający dobieramy zawsze indywidualnie, aby osuszanie było szybkie, tanie i skuteczne. Dysponujemy dużą ilością różnych urządzań, więc do każdego zlecenia możemy dobrać indywidualną, skuteczną konfigurację sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Opole Opole wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Opole

Precyzyjne pomiary wilgoci wykonywane przy dowozie i odbiorze sprzętu określają, czy poziom wilgoci w poszczególnych materiałach jest odpowiedni. Dodatkowo, sprawdzamy również wilgotność powietrza.

Opole pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Opolu

Inny sprzęt osuszający

Dysponujemy również nagrzewnicami, wentylatorami i innym sprzętem osuszającym. Jest to konieczne, ponieważ praca osuszaczy może w niektórych przypadkach zostać przyspieszona. Dotyczy to zwłaszcza osuszania kondensacyjnego.

Skuteczność osuszaczy kondensacyjnych zależy od temperatury. Dlatego zimą, w nieogrzewanych pomieszczeniach, może pojawić się konieczność użycia dodatkowo nagrzewnicy. Są to bezpieczne urządzenia, które pomogą szybko podnieść temperaturę osuszanych pomieszczeń.

Z kolei wentylatory zalecamy zwłaszcza w pomieszczeniach o dużej kubaturze. Służą one zwiększeniu cyrkulacji powietrza. Dodatkową ich zaletą jest możliwość pozbycia się niepożądanych zapachów, szkodliwych oparów lub pyłów.

ozonowanie opole

Posiadamy również generatory ozonu. Z ich pomocą możliwe jest pozbycie się drobnoustrojów, grzybów i zapachów. Jest to bardzo popularna, ekologiczna i bezpieczna metoda dezynfekcji. Po kilku godzinach ozon rozpada się i staje się nieszkodliwy.

Wynajem nagrzewnic Łodzi Wynajem wentylatorów Łodzi

Gwarantujemy szybki dowóz urządzeń na ustalony z adres. Z nami osuszaczami usuniesz wilgoć szybko i bezpiecznie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena