wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Ostrowiec Św.

Naszą specjalizacją jest osuszanie nadmiernie wilgotnych pomieszczeń wszelkiego typu w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach miasta.

Wynajem osuszaczy Ostrowiec Ostrowiec wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Zapewniamy pomoc przy odwilżaniu budynków podczas prac budowlanych. Niezależnie czy źródłem wilgoci są tynki, wylewka, czy zalanie, jeśli zależy nam na czasie, warto zastosować osuszacze kondensacyjne. W trakcie wielu prac budowlanych używana jest woda, która następnie musi odparować. Zastosowanie osuszaczy kilkukrotnie przyspiesza ten proces.

Wilgoć budowlana Ostrowiec Osuszanie posadzki Ostrowiec

Osuszanie mieszkania Ostrowiec

Jest to metoda od dawna w europie zachodniej, a normy europejskie są gwarancją jej niezawodności, wydajności i ekonomiczności (urządzenia charakteryzują się niewielkim zużyciem prądu). Doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Usunięcie wilgoci jest bardzo istotne, jeśli zależy nam na pozbyciu się z domu szkodliwego dla zdrowia grzyba.

Osuszanie mieszkań Ostrowiec Ostrowiec osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Ostrowiec

Również przy usuwaniu wilgoci i wody po zalaniach urządzenia te są bardzo przydatne. Szybkie osuszenie pozwala uniknąć większych szkód wywołanych przez wodę. W razie potrzeby wystawiamy dokumentację dla ubezpieczyciela, co zapewnia zwrot kosztów osuszania. Osuszacze, które wynajmujemy, są w pełni zgodne z europejskimi normami jakościowymi.

Osuszanie po zalaniu Ostrowiec Osuszanie pomieszczeń Ostrowiec

Dowóz osuszaczy: Ostrowiec i województwo świętokrzyskie

Zamawiając u nas sprzęt, wybierasz wynajem wielokrotnie sprawdzonych, bezawaryjnych urządzeń, które szybko, tanio i bezpiecznie osuszą każde wilgotne pomieszczenie. Na podstawie konsultacji i pomiarów wilgotności dobieramy odpowiedni sprzęt, aby osuszanie było szybkie i ekonomiczne. Dysponujemy dużą ilością sprzętu, dlatego w każdym przypadku jesteśmy w stanie zapewnić efektywną konfigurację urządzeń. Zapewniamy dowóz sprzętu pod ustalony telefonicznie lub internetowo adres.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Ostrowiec Ostrowiec wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Ostrowiec

Usługę osuszania wykonujemy kompleksowo, więc zarówno przy osuszaniu wilgoci technologicznej, jak i pomieszczeń po zalaniach, wykonujemy badania miernikiem wilgotności. Ustalamy dzięki temu wilgotność poszczególnych materiałów. Wilgoć sprawdzamy również przy odbiorze sprzętu. Jest to niezbędne, aby ustalić, czy poziom wilgoci spadł do odpowiedniego poziomu.

Przed montażem paneli, desek czy płytek konieczna jest kontrola i sprawdzenie, czy wylewka jest odpowiednio sucha. Jest to sprawa nadrzędna, ponieważ jej zaniechanie może okazać się bardzo kosztowne. Dokładne pomiary profesjonalnym miernikiem wilgoci są gwarancją, że nasza podłoga nie ulegnie deformacji, lub spęcznieniu a deski się nie porozsuwają. Wiązałoby się to niestety z kosztowną naprawą.

Ostrowiec pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Ostrowcu Świętokrzyskim

Inny sprzęt osuszający

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i z doświadczenia wiadomo, że często podczas osuszania mogą pojawić się pewne trudności. Dlatego posiadamy również urządzenia wspomagające proces osuszania. Wentylatory, nagrzewnice lub inne urządzenia okazują się pomocne, jeśli mamy do osuszenia trudno dostępne miejsca, lub temperatura jest zbyt niska.

Nagrzewnice usprawniają osuszanie zimą w nieogrzewanych pomieszczeniach. Wynajmujemy je również osobno, gdy jest taka potrzeba. Wtedy z ich pomocą można ogrzać sceny, mieszkania i inne pomieszczenia. Posiadamy w ofercie nagrzewnice elektryczne oraz olejowe o różnej mocy. Są to urządzenia proste w obsłudze, a jednocześnie wydajne i bezpieczne.

Również wentylatory są przydatne w wielu sytuacjach. Zwiększając cyrkulację powietrza, umożliwiają szybsze osuszenie dużych pomieszczeń. Dobrze sprawdzają się również, gdy do osuszenia są trudno dostępne miejsca.

ozonowanie ostrowiec

Często po osuszeniu warto wykonać ozonowanie. Wielu spotkało się z tą usługą wcześniej, przy odgrzybianiu klimatyzacji. Z pomocą generatorów ozonu możemy taki sam zabieg przeprowadzić w Państwa mieszkaniu. Dotyczy to szczególnie pomieszczeń, które uległy zalaniu oraz starych budynków Dezynfekcja poprzez ozonowanie pozwoli uniknąć grzyba i pleśni. Jest to szybka i bezpieczna metoda na uzyskanie sterylnego środowiska. Pozwala również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Wynajem nagrzewnic Ostrowiec Wynajem wentylatorów Ostrowiec

Zapraszamy do kontaktu: darmowej konsultacji udzielamy pod numerem 508 666 083 oraz 506 554 187. Można też wysłać maila lub formularz. Po zebraniu informacji o przyczynie pojawienia się wilgoci odpowiednio dobieramy urządzenia, aby skrócić czas osuszania do minimum.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena