wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Puławy

Witamy na stronie naszej wypożyczalni. Wynajmujemy profesjonalne osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, oraz inne urządzenia osuszające. Umożliwiają one usunięcie wilgoci budowlanej, odwilżenie zalanych pomieszczeń po awariach wodociągów lub powodziach. Dają również możliwość usunięcia wilgoci w niedosuszonych mieszkaniach deweloperskich i starych budynkach.

Wynajem osuszaczy Puławy Puławy wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze pozwalają pozbyć się wilgoci technologicznej, która jest pozostałością po tynkach lub wylewce. Naturalne osuszanie często może trwać bardzo długo. Zastosowanie osuszaczy może znacznie przyspieszyć ten proces.

Wilgoć budowlana Puławy Osuszanie posadzki Puławy

Osuszanie mieszkania Puławy

Osuszanie odbywa się głównie wielokrotnie sprawdzoną i skuteczną metodą kondensacyjną oraz w razie potrzeby z użyciem sprzętu usprawniającego skraplanie wilgoci. Dokładne pomiary poziomu nawilżenia poszczególnych materiałów pozwalają określić skuteczność osuszania. Osuszenie pomieszczeń (najlepiej wraz z ozonowanie) jest bardzo istotne, aby usunąć szkodliwe dla zdrowia grzyby i drobnoustroje.

Osuszanie mieszkań Puławy Puławy osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Puławy

W obliczu zalania konieczne jest jak najszybsze usunięcie wody z wilgotnych budynków i pomieszczeń. Kolejnym krokiem jest osuszenie wilgoci, która wsiąknęła w ściany i podłogi. Doskonale sprawdza się do tego wynajmowany przez nas sprzęt. Jeśli są Państwo ubezpieczeni, przygotowujemy odpowiednią dokumentację umożliwiającą odzyskanie kosztów osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Puławy Osuszanie pomieszczeń Puławy

Dowóz osuszaczy: Puławy i województwo lubelskie

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, brak kaucji, transport urządzeń osuszających na ustalony z klientem adres. Z nami osuszysz szybko i bezpiecznie. Oferujemy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, jak i inne urządzenia. Dlatego do każdego przypadku jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Puławy Puławy wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Puławy

Przy dowozie i odbiorze sprzętu wykonujemy pomiary wilgotności. Badanie to wykonujemy profesjonalnym urządzeniem, określającym zawartość wilgoci w poszczególnych powierzchniach. Dzięki temu wiemy, czy pożądany efekt został osiągnięty.

Puławy pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Puławach

Inny sprzęt osuszający

Przeważnie do osuszenia potrzebne są tylko osuszacze kondensacyjne lub adsorpcyjne. Zdarza się jednak, że konieczne staje się również użycie dodatkowych urządzeń. Stosujemy tutaj między innymi nagrzewnice oraz wentylatory.

Osuszanie adsorpcyjne może odbywać się w dowolnej temperaturze. Jest ono jednak droższe od osuszania kondensacyjnego. Czasem bardziej opłacalne staje się zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych oraz nagrzewnic. Indywidualnie oceniamy która metoda będzie bardziej efektywna.

Jednym z ostatnich czynników mających wpływ na wydajność osuszania jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Osuszacze mają wbudowane wentylatory, czasem jednak zastosowanie dodatkowych pomaga zwiększyć efektywność osuszania. Dotyczy to zwłaszcza większych pomieszczeń.

ozonowanie puławy

Dodatkowo stosujemy również dezynfekcję ozonem. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń po zalaniach i powodziach oraz starszych budynków. Zastosowanie ozonowania pomaga zapobiec powstawaniu szkodliwych grzybów i pleśni.

Wynajem nagrzewnic Puławy Wynajem wentylatorów Puławy

Naszymi atutami są niskie ceny, brak kaucji, transport urządzeń osuszających na ustalony z klientem adres.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena