wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Radom

Zajmujemy się wynajmem przemysłowych osuszaczy pomieszczeń oraz innego sprzętu, z którego pomocą szybkie osuszenie mieszkania, piwnicy, sklepu, budowy (tynków czy wylewek) czy innych pomieszczeń w Radomiu i okolicach nie będzie już dla Państwa problemem.

Wynajem osuszaczy Radom Radom wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Dobieramy sprzęt odpowiednio do wielkości zalanych powierzchni, temperatur oraz przyczyn zawilgocenia. Wynajem osuszaczy zapewni szybkie uporanie się z wilgocią budowlaną, skutkami zalań, powodzi oraz długo utrzymującą się z innych przyczyn wilgocią. W przypadku prac budowlanych, gdy konieczne jest odwilżenie wylewek czy tynków, szybkie ich osuszenie umożliwia uniknięcie przestojów i rozpoczęcie kolejnych prac.

Wilgoć budowlana Radom Osuszanie posadzki Radom

Osuszanie mieszkania Radom

Oferujemy wynajem sprzętu niezbędnego w procesie osuszania: kondensacyjnych osuszaczy oraz urządzeń pomocniczych: nagrzewnic, oraz wentylatorów. Zadaniem tych urządzeń jest skrócenie procesu osuszania z kilku miesięcy do kilku lub kilkunastu (w zależności od stopnia zawilgocenia) dni. Urządzenie wyciągają wodę ze ścian, sufitów, podłóg oraz innych powierzchni Osuszając mieszkanie, zapobiegamy niebezpieczeństwu rozwoju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni, które szybko pojawiają się w wilgotnych pomieszczeniach.

Osuszanie mieszkań Radom Radom osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Radom

Niezwłocznie należy także osuszyć budynek po zalaniu (będącym wynikiem awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej lub ulewy). W przeciwnym razie dojdzie do rozprzestrzenienia się wilgoci i w efekcie rozwoju szkodliwego dla zdrowia grzyba. Gdy wilgoć wniknęła głębiej, należy rozważyć osuszanie podposadzkowe. Jeśli mieszkanie jest ubezpieczone, przygotowujemy dokumentację konieczną do zwrotu przez ubezpieczyciela kosztów osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Radom Osuszanie pomieszczeń Radom

Dowóz osuszaczy: Radom i województwo małopolskie

Ogromną zaletą osuszaczy w porównaniu z innymi metodami jest ich efektywność i ekonomia całego procesu. Przebiega on szybko, bezpiecznie i z niskim zużyciem energii elektrycznej. Dysponujemy różnymi urządzeniami o różnej mocy i przystosowanymi do pracy w różnych warunkach, dlatego niezależnie od sytuacji jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni zestaw sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Radom Radom wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Radom

Zlecenie rozpoczynamy oraz kończymy profesjonalnymi pomiarami wilgotności. Pozwalają one precyzyjnie określić wyjściowy oraz finałowy poziom wilgotności. Pomiary pozwalają również wstępnie oszacować jaki czas osuszania będzie konieczny do uzyskania pożądanego rezultatu.

Radom pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Radomiu

Inny sprzęt osuszający

Osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne wykonują główną pracę w procesie osuszania. Zdarza się jednak, że w niektórych sytuacjach można tę pracę znacznie przyspieszyć. Dlatego wynajmujemy również urządzenia, które mogą okazać się pomocne w procesie osuszania.

Zimą, przy osuszaniu kondensacyjnym, warto zastosować również nagrzewnice. Dotyczy to nieocieplonych pomieszczeń. Osuszacze kondensacyjne efektywnie pracują w temperaturze przynajmniej 10 °C.

Wentylatory sprawdzają się głównie w dużych pomieszczeniach. Zwiększając cyrkulację powietrza i kierując je w kierunku osuszacza, możemy przyspieszyć cały proces. Również w trudno dostępnych pomieszczeniach warto zastosować wiatraki lub wentylatory.

ozonowanie radom

W razie potrzeby wykonujemy również ozonowanie. Jest to bardzo popularna, ekonomiczna i skuteczna metoda uzyskania sterylnego środowiska. Ozonowanie warto rozważyć zwłaszcza po zalaniach oraz w starych budynkach.

Wynajem nagrzewnic Radom Wynajem wentylatorów Radom

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na pytania dotyczące osuszania. Dzięki informacjom uzyskanym od Państwa przeanalizujemy problem, przedstawimy wycenę osuszania i dopasujemy odpowiedni sprzęt.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena