wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Rzeszów

Witamy serdecznie na stronie naszej wypożyczalni osuszaczy.

Firma SuchoMAX specjalizuje się w wynajmie osuszaczy budynków oraz pomieszczeń. Posiadamy w ofercie również nagrzewnice oraz wentylatory. Wypożyczamy urządzenia na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Osuszacze oraz pozostałe maszyny doskonale sprawdzą się przy: konieczności osuszania budynku po zalaniu, usuwaniu wilgoci z wilgotnych pomieszczeń (np. piwnic), osuszaniu wilgoci technologicznej po pracach budowlanych. Naszym atutem są niskie ceny, duża ilość urządzeń do wyboru i szybki ich dowóz na miejsce.

Wynajem osuszaczy Rzeszów Rzeszów wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Dbamy o to, aby sprzęt który oferujemy, spełniał wszystkie europejskie normy. Dzięki odpowiednim parametrom możemy zapewnić, że urządzenia są nie tylko wysokowydajne i bezpieczne, ale również ekonomiczne: mają niewielkie zapotrzebowanie na prąd.

Jednym z zastosowań osuszaczy jest szybkie i bezpieczne osuszenie wilgoci technologicznej. Przykładem jest osuszenie wylewki, konieczne przed położeniem paneli. Zdarza się, że część wylewki lub tynków jest sucha, w niektórych miejscach zostają mokre plamy. Zastosowanie osuszaczy oraz wentylatorów umożliwia równomierne osuszanie takich miejsc.

Wilgoć budowlana Rzeszów Osuszanie posadzki Rzeszów

Osuszanie mieszkania Rzeszów

Obsługa osuszaczy jest bardzo łatwa, a dzięki kółkom nie ma problemu w przemieszczaniu ich w inne miejsce. Osuszają pomieszczenia szybko, bezpiecznie i niewielkim kosztem. Jest to bezinwazyjna metoda działania, a obsługa nowoczesnych osuszaczy nie jest trudna i pracują one całodobowo.

Osuszanie mieszkań Rzeszów Rzeszów osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Rzeszów

Osuszamy również wilgoć po zalaniach. Oceniamy rozmiar zalania i stopień szkód. Jeśli zalanie jest niewielkie (do kilku litrów wody) należy wytrzeć zalegającą wodę, podnieść temperaturę i intensywne wietrzyć zalane pomieszczenia. Jeśli obszar zalania jest większy, najlepiej skorzystać z profesjonalnego osuszenia. Szkody po zalaniu mogą być ukryte i pojawić się dopiero po kilku miesiącach.

Oprócz osuszaczy oferujemy wynajem urządzeń usprawniających i przyspieszających odwilżanie budynków, takich jak wentylatory czy nagrzewnice. Warto stosować je, gdy temperatura w osuszanych pomieszczeniach wynosi mniej niż 5 stopni Celsjusza, wentylatory zaś przydatne są przy osuszaniu tynków lub wylewki.

W najtrudniejszych przypadkach stosujemy także osuszanie podposadzkowe. Jest ono konieczne, aby usunąć wodę, która dostała się do warstw izolacji. Jeśli zalane mieszkanie jest ubezpieczone, przygotowujemy dokumentację niezbędną do pokrycia przez ubezpieczyciela kosztów osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Rzeszów Osuszanie pomieszczeń Rzeszów

Dowóz osuszaczy: Rzeszów i województwo podkarpackie

Wynajmujemy osuszacze i pozostałe urządzenia na terenie Rzeszowa oraz w obrębie całego województwa podkarpackiego. Oferujemy profesjonalną obsługę i szybki dowóz potrzebnego sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Rzeszów Rzeszów wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Rzeszów

Dokładne pomiary wilgotnościomierzem ścian, podłóg oraz sufitów pozwalają zbadać, ile wilgoci w nich zalega. Dzięki temu jesteśmy w stanie wstępnie oszacować, jaki będzie potrzebny czas na ich osuszenie. Mierzymy również wilgotność powietrza w osuszanych pomieszczeniach.

Rzeszów pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Rzeszowie

Inny sprzęt osuszający

W przygotowaniu wstępnej wyceny pomocna jest również informacja o kubaturze i ilości osuszanych pomieszczeń, źródło wilgoci czy temperatura, jaka panuje w budynku. Opierając się na tych informacjach, dobieramy odpowiedni sprzęt i przedstawimy indywidualną ofertę osuszenia.

ozonowanie rzeszów

Jeśli istnieje taka potrzeba, dysponujemy również urządzeniami do osuszania podposadzkowego oraz usuwania grzyba i zapachów metodą ozonowania.

Wynajem nagrzewnic Rzeszów Wynajem wentylatorów Rzeszów

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy bezpłatną wycenę osuszenia.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena