wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Skarżysko-Kamienna

Udostępniamy Państwu możliwość wypożyczenia profesjonalnych osuszaczy do zastosowań budowlanych oraz domowych. Współpracujemy z firmami oraz osobami indywidualnymi. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Mamy do dyspozycji dużą ilość sprzętu, więc czas oczekiwania jest krótki. Nie pobieramy kaucji i dowozimy sprzęt na umówione miejsce. Urządzenia dopasowujemy indywidualnie do zaistniałej sytuacji.

Wynajem osuszaczy Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć technologiczna często jest pomijanym problemem związanym z pracami budowlanymi. Uporanie się z wilgocią technologiczną często jest przedłużającym się procesem. Zdarza się, że deweloperzy zbyt wcześnie oddają niedosuszone mieszkania.

Wiąże się to niestety z szeregiem niedogodności. W wilgotnych pomieszczeniach nie powinno się wykonywać prac takich jak malowanie, układanie paneli czy glazury. Będzie to w przyszłości skutkowało wypaczaniem paneli oraz odpadaniem farby.

W najgorszym przypadku m a ścianach pojawi się grzyb. Zdecydowanie lepiej jest dosuszyć budynek w stanie surowym, niż zmagać się z wilgocią w zamieszkałym już mieszkaniu. Osuszanie tak zwanymi domowymi sposobami, takimi jak ogrzewanie i intensywne wietrzenie jest skuteczne, jednak wymaga sporej ilości czasu.

Jeśli tymczasem Państwo dysponują, zalecamy dosuszenie mieszkania metodami naturalnymi. Jeśli czasu jest mniej, zalecamy wynajem osuszaczy powietrza, które są w stanie skrócić ten proces kilkukrotnie. Osuszacze będą również praktycznie niezbędne, jeśli już doszło do wychodzenia wilgoci w mieszkaniu. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy poziom wilgoci jest odpowiedni, oferujemy profesjonalne pomiary poziomu wilgoci, które pozwolą to zweryfikować.

Wilgoć budowlana Skarżysko-Kamienna Osuszanie posadzki Skarżysko-Kamienna

Osuszanie mieszkania Skarżysko-Kamienna

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możliwe jest skuteczne osuszenie mieszkania nawet w trudnych sytuacjach. Nowoczesne osuszanie musi być bezpieczne i skuteczne.

Jest również zdecydowanie bardziej ekonomiczne. Zużycie prądu osuszaczy jest znacznie niższe niż przy używaniu przestarzałej już technologi opartej na nagrzewnicach. Oczywiście nagrzewnice również się stosuje, jednak jedynie, gdy temperatura spada w okolice zera stopni.

Osuszanie mieszkań Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna

System osuszania kondensacyjnego oraz adsorpcyjnego sprawdza się również przy zalaniach. Dobrze jest zadbać o to, żeby osuszanie rozpoczęło się w miarę możliwości jak najszybciej. Pozwoli to usunąć wilgoć, nim wniknie ona głębiej w powierzchnie.

W wyniku oględzin i pomiarów wilgotności jesteśmy w stanie podać przybliżony czas potrzebny na osuszanie. Jeśli jest taka konieczności, stosujemy osuszanie podposadzkowe. Umożliwia ono usunięcie wody z warstw izolacji przy większych zalaniach.

Osuszanie po zalaniu Skarżysko-Kamienna Osuszanie pomieszczeń Skarżysko-Kamienna

Dowóz osuszaczy: Skarżysko-Kamienna i województwo świętokrzyskie

Wynajmując u nas urządzenia, mają Państwo zapewniony szybki dowóz sprzętu na miejsce. Przy dowozie wykonujemy również pomiary wilgotności. Nie pobieramy kaucji.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Skarżysko-Kamienna

Wspomniane pomiary wilgotności pozwalają określić w przybliżeniu, jaki będzie czas osuszenia. Kontrolne pomiary są również wymagane przez większość firm ubezpieczeniowych. Przy odbiorze osuszaczy jesteśmy w stanie tą samą metodą sprawdzić, czy został osiągnięty optymalny poziom wilgoci.

Skarżysko-Kamienna pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Skarżysku

Inny sprzęt osuszający

System osuszania kondensacyjnego wymaga czasem oprócz osuszaczy dodatkowych urządzeń. Przykładowo w niektórych sytuacjach zastosowanie dodatkowych wentylatorów jest w stanie dwukrotnie zwiększyć wydajność samego osuszacza. Dlatego wypożyczamy również dodatkowy sprzęt jak wentylatory czy nagrzewnice, aby proces osuszania był jak najkrótszy.

ozonowanie skarżysko kamienna

Wykonujemy również usługę ozonowania. Jest to najbezpieczniejsza i bardzo skuteczna metoda dezynfekcji. Stosując ją, oprócz szkodliwych grzybów i drobnoustrojów pozbędziemy się również nieprzyjemnych zapachów.

Wynajem nagrzewnic Skarżysko-Kamienna Wynajem wentylatorów Skarżysko-Kamienna

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy bezpłatną wycenę osuszenia.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena