wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Stalowa Wola

Witamy serdecznie na stronie firmy SuchoMAX Stalowa Wola. Zajmujemy się osuszaniem budynków i pomieszczeń w mieście Stalowa Wola oraz w jej okolicach. Dysponujemy wysokowydajnym, przemysłowym, profesjonalnym sprzętem o bardzo dobrych parametrach technicznych, spełniającym surowe europejskie normy.

Wynajem osuszaczy Stalowa Wola Stalowa Wola wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Częstym problemem jest uporczywa wilgoć budowlana. Mimo upływu czasu zdarza się, że wylewka pozostaje mokra lub na tynku zostają niedosuszone mokre plamy. Zastosowanie osuszaczy umożliwia rozwiązanie tego problemu. Pozwoli to na uniknięcie późniejszych kosztownych napraw, związanych z deformacją desek lub paneli. Niedosuszenie budynku wiąże się również z wysokim ryzykiem rozwoju grzyba.

Wilgoć budowlana Stalowa Wola Osuszanie posadzki Stalowa Wola

Osuszanie mieszkania Stalowa Wola

Warto wspomnieć, że oferowane przez nas osuszanie kondensacyjne jest ekonomicznym sposobem na pozbycie się nadmiaru wilgoci. Jest tak dzięki temu, że osuszacze mają niewielkie zapotrzebowanie na prąd oraz szybko i bezpiecznie wyciągają wilgoć z pomieszczenia, w którym się znajdują. Są też łatwe w przemieszczaniu i w obsłudze. Wysuszenie mieszkania pozwala ograniczyć ryzyko rozwoju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Osuszanie mieszkań Stalowa Wola Stalowa Wola osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Stalowa Wola

Osuszacze stosuje się również do osuszania mieszkań po zalaniach. Jak najszybsze rozpoczęcie osuszania służy ograniczeniu rozprzestrzenianiu się szkód wywołanych przez wodę. Co istotne, przegotowujemy niezbędne dla ubezpieczyciela protokoły, na podstawie których zwraca on koszty osuszania. Sprzęt, który oferujemy, sprawdził się już w wielu sytuacjach. Mamy więc pewność, że jest ekonomiczny i wydajny.

Osuszanie po zalaniu Stalowa Wola Osuszanie pomieszczeń Stalowa Wola

Dowóz osuszaczy: Stalowa Wola i województwo podkarpackie

Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, w zależności czy konieczne jest osuszanie po zalaniu, pozbycie się wilgoci technologicznej (budowlanej) czy odwilżenie pomieszczenia takiego jak piwnica. Każdy przypadek rozpatrujemy odrębnie i dobieramy do niego najbardziej efektywny sprzęt. Dzięki temu osuszanie odbywa się szybko i ekonomicznie.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Stalowa Wola Stalowa Wola wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Stalowa Wola

Przy rozpoczęciu i zakończeniu osuszania wykonujemy pomiary wilgotności. Pozwalają one ustalić, czy osiągnięty został pożądany poziom wilgoci. Pomiary warto stosować przy usuwaniu wilgoci technologicznej, jak również będącej skutkiem zalania.

Położenie posadzki na niedosuszonym podkładzie betonowym skutkuje zawilgoceniem drewna posadzkowego. W wyniku tego dochodzi do jego deformacji i konieczna staje się kosztowna naprawa. Co do ścian i murów, jeśli są wilgotne, to stanowią dobre środowisko dla rozwoju grzybów chorobotwórczych. Dlatego przed i po procesie osuszania sprawdzamy stopień wilgoci w murach osuszanych pomieszczeń.

Stalowa Wola pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Stalowej Woli

Inny sprzęt osuszający

W zależności od indywidualnego przypadku oferujemy dodatkowy sprzęt wspomagający pracę osuszaczy. Nagrzewnice oraz wentylatory mogą przyspieszyć osuszanie. Generator ozonu umożliwi wykonanie dezynfekcji ozonem i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.

Nagrzewnice (olejowe lub elektryczne) ogrzewają powietrze, jeśli jest taka potrzeba. Wynajmujemy je osobno lub jako wsparcie dla osuszania kondensacyjnego zimą. Są to wydajne, proste w obsłudze i bezpieczne urządzenia renomowanych firm.

Wentylatory pomagają szybciej osuszyć pomieszczenia o dużej kubaturze. Zwiększając cyrkulację, umożliwiają też szybkie odprowadzanie zapachów czy wilgoci. Doskonale sprawdzają się, jeśli wilgoć zgromadziła się nierównomiernie lub w trudno dostępnych obszarach.

ozonowanie stalowa wola

W razie potrzeby wykonujemy również ozonowanie. Jest to bardzo szybki i bezpieczny sposób na dezynfekcję mieszkania. Umożliwia również pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Po zalaniu ozonowanie usuwa zarodniki grzybów i pleśni, uniemożliwiając mu rozwój i rozprzestrzenianie się.

Wynajem nagrzewnic Stalowa Wola Wynajem wentylatorów Stalowa Wola

Samodzielnie dowozimy urządzenia pod ustalony adres. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, udzielamy bezpłatnej konsultacji i dobieramy sprzęt indywidualnie, uwzględniając uzyskane od Państwa informacje.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena