wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Tarnobrzeg

Zajmujemy się wynajmem osuszaczy pomieszczeń: osuszaniem budynków mieszkalnych, miejsc, w których prowadzone są prace budowlane, wilgotnych piwnic i innych pomieszczeń w Tarnobrzegu i jego okolicach.

Wynajem osuszaczy Tarnobrzeg Tarnobrzeg wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Oferujemy Państwu pomoc w pozbyciu się problemu z wilgocią budowlaną (powstałą w trakcie tynkowania, robienia wylewek czy innych „mokrych” prac budowlanych), zalaniem, powodzią czy długo utrzymującą się w piwnicy, czy mieszkaniu wilgocią.

W tych przypadkach świetnie sprawdzają się takie urządzenia jak kondensacyjne osuszacze, adsorpcyjne osuszacze oraz pomocniczo nagrzewnice lub wentylatory.

Osuszacze mogę kilkukrotnie skrócić czas potrzebny na wyschnięcie mokrych posadzek, wylewek czy tynków. W efekcie szybciej można przystąpić do następnych prac.

Wilgoć budowlana Tarnobrzeg Osuszanie posadzki Tarnobrzeg

Osuszanie mieszkania Tarnobrzeg

W wilgotnych mieszkaniach często pojawia się grzyb. Jest on niebezpieczny dla zdrowia mieszkańców. Wilgotne powierzchnie stanowią dla niego pokarm. Dlatego, aby usunąć grzyba ważne jest osuszenie mieszkania.

Osuszanie mieszkań Tarnobrzeg Tarnobrzeg osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Tarnobrzeg

Zastosowanie tych urządzeń pozwala znacznie skrócić proces odwilżenia ścian, sufitów, podłóg oraz innych powierzchni. Jednocześnie nie wiąże się to z wysokimi kosztami – urządzenia kondensacyjne mają małe zapotrzebowanie na prąd i działają przez całą dobę.

Awaria kanalizacji, powódź lub ulewa skutkuje zalaniem mieszkania. Konieczne jest wtedy szybkie osuszenie, co zapobiegnie rozwojowi szkodliwych pleśni i grzybów oraz korozji. Jeśli mieszkanie jest ubezpieczone, przygotowujemy dokumentację, na podstawie której ubezpieczyciel zwraca koszty osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Tarnobrzeg Osuszanie pomieszczeń Tarnobrzeg

Dowóz osuszaczy: Tarnobrzeg i województwo podkarpackie

Oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych, adsorpcyjnych oraz innego sprzętu. Urządzenia są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Dysponujemy wyłącznie sprzętem najwyższej jakości i skutecznym, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Tarnobrzeg Tarnobrzeg wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Tarnobrzeg

Pomiary wilgoci są ważne dla ustalenia, jaki jest stopień nasycenia poszczególnych materiałów wodą. Pomiary wykonujemy na początku i pod koniec osuszania. Używamy do tego profesjonalnego miernika wilgoci. Podobnie jak osuszanie, pomiary odbywają się bezinwazyjnie.

Tarnobrzeg pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Tarnobrzegu

Inny sprzęt osuszający

Do wydajnej pracy osuszacze kondensacyjne potrzebują temperatury wynoszącej co najmniej 7 stopni Celsjusza. Dlatego przy niższych temperaturach stosuje się osuszanie adsorpcyjne. Jest ono jednak droższe. Dlatego w niektórych przypadkach, aby obniżyć koszty, możliwe jest zastosowanie zestawu osuszaczy kondensacyjnych z nagrzewnicami.

Problem pojawia się również, gdy mamy do osuszania duże powierzchnie. Jeśli stopień zawilgocenia jest duży, warto zastosować wtedy więcej osuszaczy. Jeśli wilgoć jest relatywnie niewielka, lepiej zwiększyć cyrkulację powietrza za pomocą wentylatorów.

ozonowanie tarnobrzeg

Oferujemy również możliwość dezynfekcji osuszonych budynków za pomocą ozonowania. Likwidujemy w ten sposób ryzyko rozwoju grzyba oraz pleśni. Warto rozważyć ozonowanie, zwłaszcza po zalaniu.

Wynajem nagrzewnic Tarnobrzeg Wynajem wentylatorów Tarnobrzeg

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny, wysłanie maila lub formularza. Na podstawie uzyskanych informacji będziemy w stanie dokładnie przeanalizować Państwa problem, przedstawić koszty osuszania i indywidualnie dobrać odpowiedni sprzęt.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena