wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Tarnów

Witamy na naszej stronie. Zajmujemy się usuwaniem wilgoci budowlanej, osuszaniem zalanych pomieszczeń po awariach wodociągów, ulewach lub powodziach. Pomagamy również odwilżyć mieszkania o wysokim poziomie wilgoci.

Wynajem osuszaczy Tarnów Tarnów wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze znacznie przyspieszają prace budowlane. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach, gdy trzeba szybko pozbyć się wilgoci technologicznej (pozostałej po tynkowaniu albo robieniu wylewki). Dobrym przykładem może być konieczność dosuszenia posadzki przed położeniem paneli lub płytek. Osuszacze znajdą zastosowanie w tym, jak i wielu innych miejscach.

Wilgoć budowlana Tarnów Osuszanie posadzki Tarnów

Osuszanie mieszkania Tarnów

Osuszanie odbywa się przeważnie sprawdzoną i wydajną metodą kondensacyjną. Jeśli istnieje taka konieczność, używamy dodatkowo sprzętu usprawniającego skraplanie wilgoci (osuszanie kondensacyjne polega na osuszaniu powietrza, co powoduje szybkie wysychanie wilgotnych powierzchni). W razie potrzeby osuszamy również za pomocą osuszaczy adsorpcyjnych. Osuszenie mieszkania jest również niezbędnym krokiem do zlikwidowania uporczywego grzyba.

Osuszanie mieszkań Tarnów Tarnów osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Tarnów

Za pomocą kondensacyjnych osuszaczy możliwe jest osuszenie zarówno mieszkań, piwnic, biur, sklepów oraz innych wilgotnych budynków, jak i pomieszczeń. Wynajmujemy urządzenia służące do usuwanie wilgoci po zalaniach i podtopieniach. W takich przypadkach ważne jest jak najszybsze usunięcie wody i rozpoczęcie osuszania, aby uniknąć szkód wtórnych. Przygotowujemy odpowiednią dokumentację, wymaganą przez ubezpieczyciela.

Osuszanie po zalaniu Tarnów Osuszanie pomieszczeń Tarnów

Dowóz osuszaczy: Tarnów i województwo małopolskie

Oferujemy swoje usługi w Tarnowie oraz w okolicach miasta. W razie pytań prosimy o telefon, udzielimy bezpłatnej wyceny osuszenia oraz konsultacji dotyczącej przebiegu tego procesu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, aby zaproponować odpowiednią konfigurację do każdego przypadku.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Tarnów Tarnów wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Tarnów

Urządzenia szybko dowozimy na ustalony adres. Wykonujemy również pomiary profesjonalnym miernikiem wilgoci. Powala to precyzyjnie określić wilgotność powierzchni. Wilgotność sprawdzamy przy dowozie oraz odbiorze sprzętu.

Tarnów pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Tarnowie

Inny sprzęt osuszający

Jesteśmy naszykowani na różne sytuacje i dlatego dysponujemy również dodatkowymi urządzeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe osuszenie również w niesprzyjających warunkach. Zawsze dobieramy najbardziej skuteczną i efektywną konfigurację urządzeń.

Urządzeniem, które często wynajmujemy wraz z osuszaczami, są nagrzewnice. Dotyczy to osuszania zimą. Aby praca osuszaczy była efektywna, w pomieszczeniach temperatura powinna wynosić co najmniej 5°C. Zastosowanie nagrzewnic umożliwia spełnienie tego warunku i osuszanie nawet w najzimniejszych miesiącach roku.

Przy dużych kubaturach warto pomyśleć nad zastosowanie wentylatorów. Cyrkulacja powietrza ma wpływ na wydajność osuszaczy. Posiadamy osuszacze o różnej mocy i przeznaczone zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Jednak czasem bardziej efektywne jest zastosowanie mniejszego osuszacza oraz wsparcia go wentylatorem. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń podłużnych oraz dosuszania pomieszczeń o relatywnie niewielkim zawilgoceniu.

ozonowanie tarnów

Jako usługę dodatkową możemy zaoferować Państwu ozonowanie. Jest to obecnie bardzo popularna metoda dezynfekcji. Ponieważ często osuszamy mieszkania po zalaniach oraz stare budynki, często po osuszeniu pojawia się konieczność ozonowania. Zabieg ten niszczy szkodliwe drobnoustroje oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Niweluje więc ryzyko pojawienia się szkodliwego grzyba.

Wynajem nagrzewnic Tarnów Wynajem wentylatorów Tarnów

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, brak kaucji, transport urządzeń osuszających na ustalony z klientem adres. Z nami osuszysz szybko i bezpiecznie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena