wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Warszawa

Witamy na stronie udziału formy SuchoMAX w Warszawie. Specjalizujemy się w osuszaniu obiektów budowlanych oraz pojedynczych pomieszczeń metodami bezinwazyjnymi. Jest to efektywny i ekonomiczny sposób na pozbycie się niepożądanej wilgoci.

Wynajem osuszaczy Warszawa Warszawa wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze kondensacyjne charakteryzują się wysoką wydajnością przy jednoczesnym niewielkim poborze energii elektrycznej wynoszącym 0,400KWh. Urządzenia intensywnie pobierają wilgoć z pomieszczenia, w którym pracują przez całą dobę. Osuszacze są bardzo pomocne przy pracach budowlanych takich jak tynki czy wylewki. Skutecznie osuszają bowiem wilgoć technologiczną, umożliwiając szybsze realizacje prac.

Wilgoć budowlana Warszawa Osuszanie posadzki Warszawa

Osuszanie mieszkania Warszawa

Warto mieć na uwadze, że w wilgotnych mieszkaniach często rozwija się grzyb. Ma on niestety bardzo negatywny wpływ na zdrowie domowników (zwłaszcza dzieci i osób starszych). Często nie jest on widoczny na pierwszy rzut oka, może rozwijać się za meblami lub pod boazerią. Osuszenie mieszkania i dezynfekcja (na przykład przez ozonowanie) pomaga uporać się z tym problemem.

Osuszanie mieszkań Warszawa Warszawa osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Warszawa

Osuszamy budynki również po podtopieniach i zalaniach. W zależności od skali szkód i warunków stosujemy osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne lub podposadzkowe. Wykonujemy również ozonowanie. Dezynfekcja ozonem pozwala uniknąć rozwoju grzybów i pleśni oraz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Przygotowujemy niezbędną dla ubezpieczyciela dokumentację dotyczącą procesu osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Warszawa Osuszanie pomieszczeń Warszawa

Dowóz osuszaczy: Warszawa i województwo mazowieckie

Urządzenia dowozimy na ustalony adres. Naszymi atutami jest terminowość i szybki dowóz urządzeń.

Osuszając budynek lub pomieszczeni metodą kondensacyjną nie ma potrzeby wiercenia otworów w powierzchniach, jest to zatem metoda bezinwazyjna. Woda wyciągana jest z nasiąkniętych powierzchni na głębokość około 50 cm. Praca osuszaczy nie jest szkodliwa ani uciążliwa, głośność podłączonego do prądu sprzętu wynosi 55dB. Osuszacze posiadają certyfikaty CE i PCBC, co jest gwarancją wysokiej jakości sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Warszawa Warszawa wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Warszawa

Zajmujemy się:

W ofercie firmy jest również bezpłatny pomiary wilgotności, wykonywany przy dowozie i odbiorze osuszaczy oraz pozostałego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić, jaki orientacyjnie czas zajmie osuszanie. Wykonujemy pomiary wilgotności powietrza oraz co najważniejsze, zawartość wilgoci w podłogach oraz ścianach.

Warszawa pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Warszawie

Inny sprzęt osuszający

Oprócz osuszaczy oferujemy także wynajem wentylatorów oraz nagrzewnic. W niektórych sytuacjach znacznie usprawniają one pracę osuszacza. Z kolei ozonowanie pozwala usunąć szkodliwe drobnoustroje, grzyby i nieprzyjemny zapach po zalaniach.

Przy osuszaniu kondensacyjnym, jeśli temperatura jest niska, wydajność osuszacza spada. Dlatego zimą, w nieogrzewanych pomieszczeniach, dodatkowo proponujemy wynajem nagrzewnicy. Dysponujemy nagrzewnicami elektrycznymi oraz olejowymi o mniejszej lub większej mocy. Można wynająć je osobno lub w komplecie z osuszaczami.

Każdy osuszacz ma wbudowany wentylator. Dzięki temu pobiera on wilgotne, a wypuszcza suche powietrze. W dużych pomieszczeniach można zastosować dodatkowo zewnętrzne wentylatory, które zwiększając cyrkulację powietrza, wspomagają pracę osuszacza.

ozonowanie warszawa

Innymi urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie są generatory ozonu. Z ich pomocą, możliwa jest dezynfekcja przykładowo po zalaniu pomieszczeń. Zapobiega to rozwojowi grzyba oraz innych szkodliwych drobnoustrojów. Likwiduje także nieprzyjemne zapachy.

Wynajem nagrzewnic Warszawa Wynajem wentylatorów Warszawa

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Podejmujemy się zarówno mniejszych, jak i większych zleceń. Bez problemu osuszymy szybko i bezpiecznie Państwa mieszkanie, dom, piwnicę, magazyn, lokal, inny budynek lub pomieszczenie. Zapewniamy, że zlecenie zostanie wykonane szybko i profesjonalnie.

Zapewniamy transport sprzętu do klienta. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena