wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Zamość

Witamy na stronie firmy SuchoMAX Zamość. Wynajmujemy sprzęt do osuszania wilgoci: osuszacze, nagrzewnice, wentylatory. Wykonujemy również ozonowanie. Specjalizujemy się w bezinwazyjnych metodach na osuszanie budynków.

Wynajem osuszaczy Zamość Zamość wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Wilgoć budowlana jest często przedłużającą się zmorą nowych i remontowanych budynków. Mimo upływu tygodni i miesięcy wylewka oraz tynki wciąż pozostają wilgotne. Szczególnie ciężko jest je dosuszyć w sezonie jesienno-zimowym.

Dosuszenie mieszkania jest jednak bardzo ważne. Jeśli zaniedbamy ten proces, panele mogą się wypaczyć a wilgoć wychodzić na ścianach jeszcze przez wiele miesięcy. Aby do tego nie dopuścić, z pomocą przychodzą osuszacze. Umożliwiają one skuteczne dosuszenie nawet najbardziej opornej wilgoci.

Wilgoć budowlana Zamość Osuszanie posadzki Zamość

Osuszanie mieszkania Zamość

Zbyt duża wilgoć w domu odbija się negatywnie na komforcie mieszkania. Ma również negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców. Pleśń, ze względu na toksyny zawarte w jej zarodnikach, jest równie niebezpieczna, jak zanieczyszczone powietrze.

Dlatego w takiej sytuacji często może okazać się, że konieczny będzie remont mieszkania. Jeśli podejrzewają Państwo, że poziom wilgoci w Państwa mieszkaniu jest podwyższony, zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzimy kontrolę poziomu wilgoci, zaproponujemy odpowiedni sprzęt, aby doprowadzić go do optymalnego poziomu i udzielimy wskazówek, jakie należy podjąć kroki, aby go utrzymać na stałe.

Osuszanie mieszkań Zamość Zamość osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Zamość

W przypadku zalania prosimy o w miarę możliwości jak najszybszy kontakt. Odpowiemy na pytania, wstępnie ustalimy czas i koszt osuszenia oraz sytuację z ubezpieczeniem. Ważne, abyśmy zaczęli działać jak najszybciej, ponieważ czas działa na naszą niekorzyść. Wraz z głębszym wsiąkaniem wody zakres zniszczeń stopniowo się powiększa.

Osuszanie po zalaniu Zamość Osuszanie pomieszczeń Zamość

Dowóz osuszaczy: Zamość i województwo lubelskie

Osuszacze i pozostały sprzęt dowozimy na ustalony adres. Dokładamy wszelkich starań, aby dostawa sprzętu oraz samo osuszanie było szybkie i skuteczne. Przy dostarczeniu sprzętu wykonujemy dokładne pomiary wilgotności.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Zamość Zamość wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Zamość

Uwzględniając pomiary wilgotności, jesteśmy w stanie wstępnie określić, jaki będzie przybliżony czas osuszania. Usługa te jest bezpłatna przy wynajmie osuszaczy. Jeśli konieczne jest samo wykonanie pomiarów bez wynajęcia osuszaczy, ich koszt jest zależny od czasu i powierzchni pomiarów.

Zamość pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Zamościu

Inny sprzęt osuszający

W niektórych sytuacjach proces osuszania jest utrudniony. Bardzo ważna jest indywidualna ocena każdej sytuacji i dobór odpowiedniego sprzętu. Bywa, że same osuszacze nie wystarczają i zachodzi konieczność użycia również innych urządzeń.

Czynnikiem utrudniającym osuszanie jest niska temperatura. Dlatego w sezonie jesienno-zimowym w nieogrzewanych pomieszczeniach warto zastosować dodatkowo nagrzewnice. Rodzaj i moc nagrzewnicy dobieramy w zależności od rodzaju budynku.

Innymi urządzeniami wspierającymi osuszacze są wentylatory. Użyteczne są one zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. Również w pokojach, w których znajduje się dużo zakamarków i trudno dostępnych miejsc, dobrze zwiększyć cyrkulację powietrza wentylatorami.

Jeśli w mieszkaniu pojawił się grzyb, zalecamy wykonanie ozonowania. Jest to skuteczna metoda dezynfekcji za pomocą utleniania, bez konieczności użycia szkodliwej chemii.

ozonowanie zamość

Ozonowanie usuwa szkodliwe grzyby, zarodniki i nieprzyjemne zapachy.

Wynajem nagrzewnic Zamość Wynajem wentylatorów Zamość

W razie pytań prosimy o kontakt. Służymy pomocą w szybkim i niedrogim osuszeniu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena