wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Katowice

Witamy na naszej stronie. Oferujemy wynajem osuszaczy, z których pomocą usuną Państwo wilgoć budowlaną, po zalaniu, czy osuszą wilgotne mieszkanie. Naszym priorytetem jest szybka i fachowa realizacja zleceń.

Wynajem osuszaczy Katowice Katowice wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Posiadamy dużą ilość i wybór sprzętu, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić urządzenia do realizacji większych, jak i mniejszych zleceń. Skuteczność osuszania można zweryfikować z pomocą wykonywanych pomiarów wilgotności. Osuszacze doskonale nadają się do likwidowania wilgoci budowlanej.

Wilgoć budowlana Katowice Osuszanie posadzki Katowice

Osuszanie mieszkania Katowice

Skutkiem długo utrzymującego się w mieszkaniu wysokiego stopnia wilgoci jest pojawienie się grzybów i pleśni. Ich zarodniki są toksyczne i szkodliwe dla zdrowia. Narażone są zwłaszcza dzieci i osoby starsze. Osuszenie mieszkania ma fundamentalne znaczenie dla pozbycia się szkodliwego grzyba.

Osuszanie mieszkań Katowice Katowice osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Katowice

Osuszanie jest również bardzo ważne przy usuwaniu wilgoci po zalaniach. Niezależnie czy woda pojawiła się w wyniku podtopienia, czy awarii kanalizacji, konieczne jest szybkie pozbycie się nadmiaru wilgoci. Świetnie sprawdzają się tutaj osuszacze kondensacyjne oraz inny oferowany przez nas sprzęt. Przygotowujemy również odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela.

Osuszanie po zalaniu Katowice Osuszanie pomieszczeń Katowice

Dowóz osuszaczy: Katowice i województwo śląskie

Osuszanie bezinwazyjne pomaga usunąć wilgoć z mieszkań, piwnic, biur, sklepów, magazynów. Oferujemy swoje usługi w Katowicach, okolicach miasta oraz całym województwie śląskim. W razie pytań prosimy o telefon: zapewniamy bezpłatną konsultację i wycenę osuszenia.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Katowice Katowice wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Katowice

Oferujemy również dokładne pomiary wilgoci odpowiednim sprzętem. Pozwalają one wstępnie ustalić czas osuszenia Są też niezbędne przed kładzeniem paneli lub płytek.

Katowice pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Katowicach

Inny sprzęt osuszający

Z obecną technologią możliwe jest osuszenie nawet w najbardziej trudnych przypadkach. Kluczowe jest jednak dobranie odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, z których pomocą możliwe jest usunięcie wilgoci nawet w najbardziej trudnych przypadkach.

Nagrzewnice, kiedyś obecne na prawie każdej budowie, obecnie zostały zastąpione osuszaczami, głównie kondensacyjnymi. Są to urządzenia zdecydowanie bardziej wydajne i ekonomiczne. Nagrzewnice wciąż są jednak przydatne zimą. Podwyższenie temperatury zwiększa wtedy wydajność osuszacza.

Również wentylatory mogą okazać się niezwykle przydatne. Pozwalają usunąć niepożądane lub szkodliwe opary. Z ich pomocą możemy szybciej osuszyć trudno dostępne miejsca i pomieszczenia o dużej kubaturze.

ozonowanie Katowice

Usługą dodatkową jest ozonowanie. Zalecamy je zwłaszcza po zalaniach lub przy osuszaniu starych budynków. Po ozonowaniu powietrze jest zdezynfekowane: wolne od szkodliwych drobnoustrojów i zapachów.

Wynajem nagrzewnic Katowice Wynajem wentylatorów Katowice

Gwarantujemy duży wybór sprzętu w atrakcyjnych cenach. Sprzęt dowozimy na ustalony adres. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena