wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Mielec

Witamy w Mieleckim oddziale firmy SuchoMAX. Wynajmujemy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne i inny sprzęt osuszający na terenie Mielca oraz okolic. Pomożemy rozwiązać problemy z nadmiarem wilgoci w mieszkaniu lub innym budynku.

Wynajem osuszaczy Mielec Mielec wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Są bardzo przydatne przy pracach budowlanych, gdy chcemy uniknąć niepotrzebnych przestojów. Osuszanie odbywa się naturalnie, więc jest bezpieczne (w przeciwieństwie do intensywnego osuszania nagrzewnicami). Jednocześnie oddawanie wilgoci przez osuszane powierzchnie jest znacznie przyspieszone.

Wilgoć budowlana Mielec Osuszanie posadzki Mielec

Osuszanie mieszkania Mielec

Jeśli chcesz uporać się szybko z tym problemem: zadzwoń do nas lub napisz. Na podstawie zebranych informacji oferujemy bezpłatną konsultację. Dzięki uzyskanym informacjom będziemy w stanie odpowiednio dopasować zestaw urządzeń do Państwa potrzeb. Usunięcie wilgoci jest bardzo istotne, jeśli w naszym mieszkaniu pojawił się grzyb.

Osuszanie mieszkań Mielec Mielec osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Mielec

Z naszą pomocą proces osuszania przebiegnie szybko, bezpiecznie i co najważniejsze skutecznie. W zakres naszych usług wchodzi osuszanie budynków mieszkalnych (np. zalanych pokoi), osuszanie mokrych tynków lub wylewek, oraz innych budynków takich jak sklepy, hale czy biura.

Osuszacze doskonale sprawdzają przy osuszaniu wilgoci będącej skutkiem zalania. Przygotowujemy dla ubezpieczyciela dokumentację, którą uwzględniając zwraca on koszty osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Mielec Osuszanie pomieszczeń Mielec

Dowóz osuszaczy: Mielec i województwo podkarpackie

Zapewniamy dowóz urządzeń na ustalony adres. Urządzenia, które wynajmujemy, to osuszacze kondensacyjne, wentylatory oraz nagrzewnice. Najważniejsze są odbierające nadmiar wilgoci z powietrza osuszacze kondensacyjne. Dzięki nim po znacznym obniżeniu wilgotności względnej w pomieszczeniu, mury, wylewki czy ściany bardzo szybko oddają wilgoć.

W niektórych sytuacjach może okazać się, że bardziej wskazane będzie osuszanie adsorpcyjne. Odpowiedni sprzęt dobieramy na podstawie konsultacji i pomiarów wilgotności. Każdy przypadek jest inny, dlatego dopasowujemy odpowiednią konfigurację urządzeń, aby osuszanie przebiegało szybko i bezpiecznie, a jednocześnie ekonomicznie.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Mielec Mielec wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Mielec

Przed rozpoczęciem osuszania wykonujemy pomiary wilgoci. Dzięki profesjonalnemu miernikowi możemy określić nasycenie poszczególnych materiałów wodą. Pozwala to wstępnie oszacować, jaki może być czas potrzebny do pozbycia się wilgoci. Co więcej, mierzymy również wilgotność powietrza.

Mielec pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Mielcu

Inny sprzęt osuszający

Pozostały sprzęt: nagrzewnice oraz wentylatory stosujemy pomocniczo, gdy zachodzi potrzeba zwiększenia temperatury lub cyrkulacji powietrza. Nagrzewnice stosujemy zimą w nieogrzewanych pomieszczeniach, aby przyspieszyć oddawanie wilgoci przez wilgotne materiały. Są to wydajne, bezpieczne i sprawdzone urządzenia.

Wentylatory przydają się przy osuszaniu dużych powierzchni. Stosuje się je również przy osuszaniu wylewki: pozwalają rozbić warstwę wilgoci unoszącą się nad wylewką i skierować wilgoć w kierunku osuszacza. Wentylatory wynajmujemy również osobno.

ozonowanie mielec

Wykonujemy również ozonowanie. Usługę wykonuje się po zakończeniu osuszania. Pozwala wyeliminować szkodliwe drobnoustroje i pozbyć się zapachów.

Wynajem nagrzewnic Mielec Wynajem wentylatorów Mielec

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące parametrów sprzętu, wyceny wynajmu lub inne zapraszamy do kontaktu.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena