wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Nowy Sącz

Zajmujemy się osuszaniem budynków na terenie miasta Nowy Sącz i w jego okolicach. Z pomocą profesjonalnego sprzętu pomagamy usunąć wilgoć będącą wynikiem prac budowlanych, zalania, lub powstałą z innych przyczyn.

Wynajem osuszaczy pozwoli na szybkie i bezinwazyjne osuszenie budynku. W razie potrzeby dysponujemy również innym sprzętem osuszającym. Każdy przypadek oceniamy indywidualnie, dobierając urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w poszczególnej sytuacji.

Wynajem osuszaczy Nowy Sącz Nowy Sącz wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci budowlanej

Osuszacze świetnie sprawdzają się przy osuszaniu mieszkań w trakcie lub po zakończeniu prac remontowo-budowlanych. Po tynkowaniu lub wylewce zastosowanie osuszaczy pozwala na znaczne czasu koniecznego na ich wyschnięcie. Co ważne, cały proces odbywa się metodą bezinwazyjną. Nie ma konieczności wykonywania otworów ani żadnej ingerencji w budynek.

Wilgoć budowlana Nowy Sącz Osuszanie posadzki Nowy Sącz

Osuszanie mieszkania Nowy Sącz

Aby komfort mieszkania był wysoki, dobrze by naszym w mieszkaniu wilgotność była na poziomie około 50%. Jeśli w mieszkaniu poziom ten jest długotrwale podwyższony, istnieje duże ryzyko pojawienia się grzyba. Jest on bardzo szkodliwy dla zdrowia. Aby temu zapobiec, konieczne jest osuszenie mieszkania.

Osuszanie mieszkań Nowy Sącz Nowy Sącz osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Nowy Sącz

Również w przypadku zalania konieczne jest szybkie osuszenie. Warto rozpocząć je jak najwcześniej, ponieważ woda wsiąkając głębiej, wywołuje większe szkody. Osuszacze kondensacyjne oraz adsorpcyjne osuszając powietrze, znacznie przyspieszają proces odparowywania wilgoci po zalaniu.

Osuszanie po zalaniu Nowy Sącz Osuszanie pomieszczeń Nowy Sącz

Dowóz osuszaczy: Nowy Sącz i województwo małopolskie

Zapewniamy transport sprzętu do klienta. Gwarantujemy szybkie dostarczenie urządzeń. Przy dowozie wykonujemy również pomiary wilgotności.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Nowy Sącz Nowy Sącz wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Nowy Sącz

Pomiary wilgotności wykonujemy również po zakończeniu procesu osuszania. Są one pomocne przy osuszaniu po zalaniach, jak i usuwaniu wilgoci technologicznej. Pozwalają one również określić, ile wody udało się pozbyć dzięki osuszaniu.

Nowy Sącz pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Nowym Sączu

Inny sprzęt osuszający

Posiadamy również inne urządzenia osuszające oraz wspomagające proces osuszania. Pomocne może być zastosowanie specjalnych wentylatorów, nagrzewnic lub innego sprzętu. Dodatkowe urządzenia dobieramy indywidualnie, oferujemy wyłącznie firmowe i sprawdzone urządzenia.

Przy niskich temperaturach warto zastosować pomocniczo nagrzewnice. Stosujemy nagrzewnice olejowe oraz elektroniczne. Pozwalają one na skuteczne osuszanie również przy niskich temperaturach.

Wentylatory pomagają znacznie szybciej osuszyć pomieszczenia o dużej powierzchni. Są również bardzo pomocne przy osuszaniu wylewki oraz trudno dostępnych miejsc. Dzięki regulacji mocy możemy kontrolować, z jaką siłą mają one pracować.

ozonowanie Nowy Sącz

Posiadamy również sprzęt do profesjonalnego ozonowania. Jest to bardzo skuteczny, szybki i bezpieczny sposób na uzyskanie sterylnego środowiska, oraz usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Dlatego często stosuje się ozonowanie na przykład po osuszeniu zalanych pomieszczeń. Zapobiega to rozwojowi szkodliwego grzyba i pleśni.

Wynajem nagrzewnic Nowy Sącz Wynajem wentylatorów Nowy Sącz

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpłatną konsultację i orientacyjną wycenę osuszenia.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena