wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Kraśnik

Naszym zadaniem jest bezpieczne, szybie, bezinwazyjne i skuteczne osuszanie pomieszczeń oraz budynków. Wynajmowane urządzenia sprawdzają się zarówno po zalaniach jak i powodziach. Sprawdzą się też podczas prac budowlanych.

Wynajem osuszaczy Kraśnik Kraśnik wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Stosowanie osuszaczy staje się standardem przy pozbywaniu się wilgoci technologicznej. Przy pracach takich jak tynki czy wylewki wykorzystywane są duże ilości wody, która następnie musi odparować. W naturalnych warunkach może trwać to kilka tygodni lub nawet miesięcy. Zastosowanie osuszaczy może znacznie skrócić ten czas. Wysychanie dalej odbywa się naturalnie, jest znacznie przyspieszone i przebiega bardziej równomiernie.

Wilgoć budowlana Kraśnik Osuszanie posadzki Kraśnik

Osuszanie mieszkania Kraśnik

Również w długotrwale zawilgoconych budynkach pomagamy pozbyć się zalegającej w ścianach i innych powierzchniach wilgoci. Oferujemy wynajem sprzętu osuszającego klientom indywidualnym, firmom budowlanym oraz spółdzielniom mieszkaniowym. Osuszenie mieszkania jest bardzo istotne, aby nie dopuścić do rozwoju szkodliwego dla zdrowia grzyba.

Osuszanie mieszkań Kraśnik Kraśnik osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Kraśnik

Możemy zagwarantować wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. W oparciu zebrane informacje tak dobieramy sprzęt, aby proces osuszania przebiegł szybko, wygodnie i bezpiecznie. Zapewniamy pomiary wilgotności oraz transport urządzeń na ustalony adres. Urządzenia doskonale nadają się również do osuszania wilgoci po zalaniu lub powodzi.

Osuszanie po zalaniu Kraśnik Osuszanie pomieszczeń Kraśnik

Dowóz osuszaczy: Kraśnik i województwo lubelskie

Obsługa urządzeń jest bardzo prosta, a dodatkowo po dowiezieniu osuszaczy oraz pozostałych urządzeń udzielamy instruktażu, który zapewnia szybkość, ekonomię i bezpieczeństwo procesu osuszania. Pomieszczenia, w których pracują urządzenia, powinny być zamknięte, a osuszacze należy ustawić około pół metra od najbardziej nasiąkniętych wilgocią powierzchni.

Istotne jest też, aby był on oddalony co najmniej dwa metry od źródła ciepła w pomieszczeniu. W trakcie pracy urządzeń należy pozamykać okna, aby nie ściągały wilgoci z zewnątrz a jedynie z wnętrza budynku. Obsługa urządzeń jest bardzo prosta.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Kraśnik Kraśnik wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Kraśnik

Przy wynajmie sprzętu wykonujemy pomiary poziomu wilgoci. Nowoczesny wilgotnościomierz sprawdza poziom nasycenia wodą również w głębokich warstwach materiału. Dzięki temu jesteśmy w stanie orientacyjnie określić, jaka jest wilgotność poszczególnych materiałów. Dodatkowo sprawdzamy również wilgotność powietrza.

Kraśnik pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Kraśniku

Inny sprzęt osuszający

Do każdego przypadku należy podejść indywidualnie. Aby osuszanie było szybkie i skuteczne, warto czasem zastosować dodatkowe urządzenia. Dlatego posiadamy w ofercie również nagrzewnice, wentylatory oraz ozonatory.

Przy niskiej temperaturze wydajność osuszania spada. W nieogrzewanych zimą pomieszczeniach nagrzewnica można znacząco przyspieszyć czas osuszania. Osuszanie samymi nagrzewnicami nie spełnia swojego zadania, ale w połączeniu z osuszaczami kondensacyjnymi urządzenia te okazują się bardzo skuteczne.

Również przy osuszaniu trudno dostępnych miejsc lub dużych powierzchni warto pomyśleć o dodatkowym sprzęcie. Dobrze sprawdzają się tutaj urządzenia zwiększające cyrkulację powietrza. Osuszacz pobiera wilgotne, a wypuszcza suche powietrze. Dlatego stosując dodatkową cyrkulację powietrza, możemy szybciej odwilżyć pomieszczenie.

ozonowanie Kraśnik

Posiadamy również generatory ozonu. Umożliwiają one wykonanie ozonowania po zakończeniu osuszania. Dezynfekcję ozonem zaleca się zwłaszcza po osuszeniu zalanych domów. Dzięki temu pozbywamy się szkodliwych drobnoustrojów i niepożądanych zapachów.

Wynajem nagrzewnic Kraśnik Wynajem wentylatorów Kraśnik

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, co pozwoli to nam ustalić szczegóły wynajmu i dokonać wyceny osuszania. Istnieje też możliwość wysłania maila lub formularza kontaktowego.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena