wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Sandomierz

Jeśli mają Państwo problem z nadmiarem wilgoci w mieszkaniu, są w trakcie przeprowadzania prac budowlanych takich jak tynkowanie czy wylewki, lub padli ofiarą zalania czy powodzi to oferujemy skuteczną pomoc.

Proponujemy Państwu wynajem wysokowydajnych osuszaczy budynków w Sandomierzu i w okolicach miasta. Jest to najefektywniejszy, najtańszy i najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się wilgoci, która jest główną przyczyną korozji, rozwoju pleśni oraz drobnoustrojów.

Wynajem osuszaczy Sandomierz Sandomierz wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Do naszych atutów należy atrakcyjna cena, szybka dostawa sprzętu w naszym zakresie oraz darmowa konsultacja gwarantująca dobór odpowiednich urządzeń do rozwiązania zaistniałego problemu. Odwilżanie murów odbywa się z użyciem sprawdzonych wysokowydajnych osuszaczy kondensacyjnych.

Jest to szybka i wygodna metoda na pozbycie się wilgoci. Urządzenia te można łatwo przemieszczać, a działają one przez 24 godziny na dobę. Oprócz osuszaczy oferujemy wynajem indywidualnie dobieranego dodatkowego sprzętu, usprawniającego pracę osuszaczy.

Wilgoć budowlana Sandomierz Osuszanie posadzki Sandomierz

Osuszanie mieszkania Sandomierz

Skuteczne osuszenie murów oznacza niższe rachunki za ogrzewanie. Mokre mury są bowiem trudniejsze do ogrzania, a wilgotne ściany oznaczają utratę izolacyjności cieplnej. Przyczyn zawilgocenia budynków może być wiele. Może być to zarówno złe zabezpieczenie przeciwwilgociowe, wpływ czynników eksploatacyjnych, jak i uwarunkowania naturalne.

Skutkiem długo utrzymującej się w mieszkaniu wilgoci jest grzyb. Jest on sygnałem, że należy podjąć działania w celu eliminacji nadmiaru wilgoci. Często pleśń jest niewidoczna na pierwszy rzut oka, może rozwijać pod tapetami, meblami lub boazerią przez cały rok. Grzyb i pleśń w mieszkaniu jest zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców.

Osuszanie mieszkań Sandomierz Sandomierz osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Sandomierz

Mieszkańcy Sandomierza niestety dość często muszą zmagać się ze skutkami powodzi. W przypadku zalania w wyniku powodzi lub awarii trzeba pamiętać o zasadach postępowania w takiej sytuacji. Dla zapewnienia bezpieczeństwa najpierw konieczne jest odcięcie prądu oraz wody. Ważne jest również w miarę możliwości wycieranie i niedopuszczanie do zalegania kałuż wody. Wsiąkają one wtedy i wnikają głębiej w zalaną powierzchnię.

Jeśli mieszkanie jest ubezpieczone, ważne jest udokumentowanie zniszczeń. Powinniśmy zrobić zdjęcia i opisać szkody spowodowane przez wodę. Należy również jak najszybciej skontaktować się z ubezpieczycielem i umówić się na jak najszybszą wizytę rzeczoznawcy lub likwidatora szkód. Potem możemy rozpocząć osuszanie. Wszystkie urządzenia osuszające działają na energię elektryczną, więc przed rozpoczęciem osuszania konieczne będzie uruchomienie elektryki lub dociągnięcie prądu z zewnątrz.

Osuszanie po zalaniu Sandomierz Osuszanie pomieszczeń Sandomierz

Dowóz osuszaczy: Sandomierz i województwo świętokrzyskie

Posiadamy w ofercie osuszacze kondensacyjne, adsorprcyjne, wentylatory, nagrzewnice i inny sprzęt osuszający. Dzięki dużej ilości sprzętu możemy zastosować indywidualną, najbardziej indywidualną i ekonomiczną konfigurację. Przykładowo do osuszania zimnych pomieszczeń najlepiej zastosować jest osuszacze adsorpcyjne. Do osuszania tynków i wylewek najlepiej zastosować osuszacze kondensacyjne oraz wentylatory.

Urządzenia dowozimy na ustalony z klientem adres. Nie pobieramy dodatkowych kosztów za transport sprzętu. Nie pobieramy również kaucji, a przy dłuższych wynajmach gwarantujemy atrakcyjne rabaty.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Sandomierz Sandomierz wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Sandomierz

Dysponujemy profesjonalnymi miernikami wilgoci. Mierzymy wilgotność powietrza, która docelowo po osuszeniu powinna wynosić około 40 do 50%. Mierzymy również zawartość wilgoci podłóg, ścian czy sufitów. Ustalamy dzięki temu, czy wilgoć nie znajduje się głęboko w jakimś materiale. Pomiary wilgoci wylewki pozwalają określić czy możemy już bezpiecznie kłaść panele, deski lub płytki.

Sandomierz pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Sandomierzu

Inny sprzęt osuszający

Posiadamy również sprzęt do ozonowania oraz osuszania podposadzkowego. Przygotowując ofertę, uwzględniamy możliwości finansowe naszych klientów. Oferujemy tylko sprawdzone i ekonomiczne urządzenia renomowanych firm.

ozonowanie sandomierz

W razie potrzeby wykonujemy ozonowanie.

Wynajem nagrzewnic Sandomierz Wynajem wentylatorów Sandomierz

Zapraszamy do kontaktu, bezpłatna konsultacja pozwoli nam poznać Państwa problem i dobrać odpowiednie urządzenia do pozbycia się wilgoci.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena