wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Starachowice

Osuszanie konieczne jest zarówno w przypadku wilgoci będącej efektem zalania budynku, jak i prowadzonych w nim prac budowlanych. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu budynków na terenie miasta Starachowice i w jego okolicach.

W naszej ofercie znajduje się wynajem profesjonalnych osuszaczy oraz innych urządzeń, z których pomocą można bezpiecznie, szybko i bez wysokich kosztów usunąć uciążliwą wilgoć.

Wynajem osuszaczy Starachowice Starachowice wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Cały proces odbywa się metodą bezinwazyjną – bez konieczności wiercenia dziur w zalanych ścianach. Nasz sprzęt doskonale sprawdza się przy osuszaniu budynków w trakcie prac remontowo-budowlanych. Pozwala on na znaczne zaoszczędzenie czasu prac.

Wilgoć budowlana Starachowice Osuszanie posadzki Starachowice

Osuszanie mieszkania Starachowice

Osuszenie mieszkania jest konieczne, aby nie dopuścić do rozwoju grzyba. Zdarza się, że grzyb i pleśń rozwijają się w ukryciu, na przykład za meblami lub pod boazerią. Mimo że go nie widać, niemal zawsze da się go wyczuć. Wilgoć i grzyb wiąże się bowiem z charakterystycznym zapachem. Niestety na nieprzyjemnym zapachu problemy się nie kończą. Stanowi on również zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.

Osuszanie mieszkań Starachowice Starachowice osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Starachowice

Po zalaniu konieczne jest szybkie pozbycie się wilgoci. W przeciwnym razie rośnie zakres szkód wywołanych przez wodę z upływem czasu. W bibliotekach, sklepach, muzeach, halach czy piwnicach, aby nie narażać znajdujących się w środku dokumentów lub produktów konieczne jest utrzymywanie stałego poziomu wilgotności powietrza.

Osuszanie po zalaniu Starachowice Osuszanie pomieszczeń Starachowice

Dowóz osuszaczy: Starachowice i województwo świętokrzyskie

Osuszacze kondensacyjne skraplając nadmiar wody z powietrza, znakomicie spełniają to zadanie. Pomagamy uporać się z wilgocią budowlaną, będącą skutkiem zalania czy wad konstrukcyjnych budynków. Po konsultacji (telefonicznej lub mailowej) zapewniamy transport indywidualnie dobranego sprzętu.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Starachowice Starachowice wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Starachowice

Z całym procesem osuszania łączą się pomiary wilgotności. Wykonujemy je przed i po zakończeniu procesu osuszania. Są one pomocne w wielu sytuacjach, zarówno przy usuwaniu wilgoci po zalaniach, jak i budowlanej.

Przykładowo, zawsze konieczne jest sprawdzenie, czy wylewka jest odpowiednio sucha przed rozpoczęciem montażu paneli, posadzki drewnianej lub płytek. W przeciwieństwie do domowych sposobów sprawdzania wilgotności betonu, badanie profesjonalnym miernikiem wilgoci daje gwarancję, że wilgotność materiałów jest odpowiednia. Wtedy mamy pewność, że nasza podłoga nie ulegnie uszkodzeniu i unikniemy kosztownej naprawy.

Starachowice pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Starachowicach

Inny sprzęt osuszający

W ofercie posiadamy również inne urządzenia, wspomagające proces osuszania. W zależności od indywidualnych czynników pomocne może być zastosowanie dodatkowo wentylatorów, nagrzewnic lub innego sprzętu. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia renomowanych firm.

Nagrzewnice zapewniają dopływ dużych ilości ogrzanego powietrza. Można je wynająć osobno lub aby usprawnić przebieg osuszania zimą. Do tego doskonale nadają się nagrzewnice elektryczne oraz olejowe. Nagrzewnice, którymi dysponujemy, są wydajne, proste w obsłudze i bezpieczne.

Wentylatory zwiększając cyrkulację powietrza, są przydatne w wielu sytuacjach. Pomagają szybciej osuszyć duże pomieszczenia. Umożliwiają również skuteczniejsze osuszanie, jeśli wilgoć występuje punktowo, tylko w niektórych miejscach.

ozonowanie starachowice

Posiadamy również sprzęt do profesjonalnego ozonowania. Jest to bardzo skuteczny, szybki i bezpieczny sposób na uzyskanie sterylnego środowiska, oraz usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Dlatego często stosuje się ozonowanie na przykład po osuszeniu zalanych pomieszczeń. Zapobiega to rozwojowi szkodliwego grzyba i pleśni.

Wynajem nagrzewnic Starachowice Wynajem wentylatorów Starachowice

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpłatną konsultację i orientacyjną wycenę osuszenia.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena