wynajem osuszaczy

Wynajem osuszaczy Łódź

Witamy na naszej stronie. Oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych oraz adsorpcyjnych w Łodzi i okolicach miasta. Są to profesjonalne maszyny, dzięki którym czas wysychania ścian, podłóg, sufitów i zasadniczo całych pomieszczeń jest znacznie krótszy.

Wynajem osuszaczy Łódź Łódź wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszacze są bardzo często wykorzystywane przy usuwaniu wilgoci technologicznej. Osuszacze przydatne są przy tynkach, wylewkach, jak i innych mokrych pracach budowlanych. Niedosuszenie budynku może mieć poważne konsekwencje. Istnieje duże ryzyko, że panele ulegną deformacji, a na ścianach pojawi się grzyb. Wtedy konieczne jest jak najszybsze dosuszenie budynku.

Wilgoć budowlana Łódź Osuszanie posadzki Łódź

Osuszanie mieszkania Łódź

W wilgotnych mieszkaniach drastycznie wzrasta ryzyko pojawienia się grzyba. Odbija się to negatywnie na zdrowiu mieszkańców. Osuszenie jest bardzo istotne, aby do tego nie dopuścić. W razie potrzeby wykonujemy również dezynfekcję poprzez ozonowanie.

Osuszanie mieszkań Łódź Łódź osuszanie grzyba w mieszkaniu

Osuszanie po zalaniu Łódź

Osuszamy również wilgoć po zalaniach i powodziach. W razie zalania warstw izolacji wykonujemy osuszanie podposadzkowe. Przygotowujemy dla ubezpieczyciela dokumentację, na podstawie której pokrywa on koszty osuszenia.

Osuszanie po zalaniu Łódź Osuszanie pomieszczeń Łódź

Dowóz osuszaczy: Łódź i województwo łódzkie

Sprzęt dobieramy indywidualnie, na podstawie konsultacji, oględzin budynku i pomiarów wilgotności. Pozwala to dobrać skuteczną i ekonomiczną konfigurację urządzeń. Oferujemy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, jak też inne urządzenia.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Łódź Łódź wynajem osuszaczy adsorpcyjnych

Pomiary wilgotności Łódź

Przed i po osuszeniu wykonujemy badania miernikiem wilgoci. Pozwala to określić czy wymagany poziom wilgotności został osiągnięty. Dowozimy sprzęt na ustalony z klientem adres. Udzielamy bezpłatnej konsultacji i wyceny wynajmu osuszaczy oraz osuszenia budynku.

Łódź pomiary wilgotności Pomiary wilgotności w Łodzi

Inny sprzęt osuszający

Dodatkowo w ofercie posiadamy nagrzewnice, wentylatory i inne urządzenia umożliwiające szybkie, skuteczne i bezinwazyjne osuszenie niezależnie od warunków. Duży wybór sprzętu sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc przy pozbywaniu się wilgoci technologicznej (budowlanej), pozostałej po zalaniach, jak również osuszyć długotrwale zawilgocone budynki. Dobór osuszaczy oraz pozostałych urządzeń ustalamy indywidualnie, uwzględniając kubaturę pomieszczeń, stopień zawilgocenia, jej przyczynę i inne czynniki.

Nagrzewnice olejowe oraz elektryczne to łatwe w użyciu i bezpieczne urządzenia, umożliwiające szybkie podniesienie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Kiedyś stosowało się je do osuszania, obecnie zaleca się je jako urządzenia wspomagające osuszanie przy niskiej temperaturze. Dotyczy to zwłaszcza osuszania kondensacyjnego.

Wentylatory pozwalają przyspieszyć proces osuszania. Je również stosuje się pomocniczo w niektórych przypadkach. Zwiększenie cyrkulacji powietrza pozwala na szybsze osuszenie dużych powierzchni i trudno dostępnych miejsc.

ozonowanie łodź

Ozonowanie to skuteczna metoda na pozbycie się szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Zaleca się wykonanie ozonowania zwłaszcza po zalaniach. W razie potrzeby wykonujemy profesjonalne ozonowanie.

Wynajem nagrzewnic Łodzi Wynajem wentylatorów Łodzi

Gwarantujemy wysoki standard usług. Zapewniamy atrakcyjne ceny, brak kaucji i dowóz urządzeń. Z nami osuszysz szybko i bezpiecznie.

Krótka (30 sekund) prezentacja oferty:

pytania
wycena